Nadační fond pro zdraví dětí

Charitativní galavečer v Obecním domě
(24.1.2019)

Společnost CENTRAL GROUP, největší rezidenční stavitel a investor v ČR, uspořádal již tradičně charitativní akci ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Na letošním GALAVEČERU v Obecním domě vystoupila kapela Olympic a zpěvačka Lucie Bílá. K tanci a poslechu zahrál Boom!Band a Carisma Música Latina. Po celou dobu večera si návštěvníci mohli vychutnávat gurmánský raut a vína z celé Evropy.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(1.3.2018)

Společnost CENTRAL GROUP, největší rezidenční developer a investor v ČR, pořádala již tradičně charitativní akci ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Letos v Obecním domě vystoupil houslový virtuos Pavel Šporcl s Collegiem českých filharmoniků. Vrcholem večera bylo vystoupení Karla Gotta. K tanci a poslechu zahrál Boom!Band a Carisma Música Latina. Po celou dobu večera si hosté mohli vychutnávat gurmánský raut a vína z celého světa.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(2.3.2017)

Společnost CENTRAL GROUP, největší rezidenční developer a investor v ČR, pořádala již tradičně charitativní akci ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí, který letos slaví 10leté výročí. Na letošním GALAVEČERU v Obecním domě vystoupila operní pěvkyně Eva Urbanová a houslový virtuos Václav Hudeček. K tanci a poslechu zahráli Dvořák Symphony Orchestra a Carisma Musica Latina. Po celou dobu večera si mohli návštěvníci vychutnávat gurmánský raut a vína z celé Evropy.

Charitativní ples v Obecním domě
(16.2.2016)

Charitativní ples v Obecním domě byl jednou z hlavních akcí letošní plesové sezóny. V úterý 16. února ho uspořádal největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP. Celá výše vstupného šla na účet Nadačního fondu pro zdraví dětí, který společnost založila ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí.

V rámci večera vystoupil houslový virtuos Jaroslav Svěcený a operní pěvkyně Andrea Kalivodová. Ples zahájilo předtančení mistrů ČR a mistrů světa za doprovodu Dvořák Symphony Orchestra.

Unikátní charitativní galavečer v Obecním domě
(24.3.2015)

Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP již tradičně na jaře pořádal jednu z nejvýznamnějších společenských událostí roku – charitativní galavečer v Obecním domě. Letošní ročník byl unikátním spojením toho nejlepšího z české hudby a módy. Stejně jako v minulých letech, také letos akce podpořila Nadační fond pro zdraví dětí zřízený ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí.

Na letošním galavečeru proběhlo vystoupení houslového virtuosa Pavla Šporcla s kapelou Gipsy Way, jedinečná módní přehlídka couturiera Osmanyho Laffity s představením zcela nové kolekce Couture podzim-zima 2015/2016 a vrcholem večera bylo vystoupení Karla Gotta.

José Carreras a Vanessa-Mae: velký charitativní dvojkoncert
(11.11.2014)

Na charitativním koncertě CENTRAL GROUP sklidili José Carreras a Vanessa-Mae obrovský úspěch před zcela vyprodanou O2 arenou.

Hudební událost roku, unikátní charitativní dvojkoncert José Carrerase a Vanessy-Mae, který společnost CENTRAL GROUP uspořádala při příležitosti oslav 20 let od svého založení, sledovala zcela vyprodaná pražská O2 arena a na konci diváci aplaudovali ve stoje. Koncert se uskutečnil v úterý 11. listopadu letošního roku a CENTRAL GROUP již dříve garantoval, že výtěžek z akce ve výši 1.000.000 korun věnuje Nadačnímu fondu pro zdraví dětí. Ten společnosti zřídila již v roce 2007 ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí. Za dobu své existence fond podpořil již více než 90 konkrétních projektů.

Blanka Matragi unikátní fashion show pro charitu v Obecním domě
(13.2.2014)

Společnost CENTRAL GROUP uspořádala k 20. výročí svého vzniku velký charitativní galavečer. Vrcholem byla exkluzivní módní přehlídka světoznámé módní návrhářky Blanky Matragi s premiérou kolekce „Znovuzrození Fénixe“. Celá akce se konala ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí, kterému vynesla celkem 902.425 korun. Z toho významná částka, 71.400 korun, byla vybrána díky možnosti prodávat vstupenky také do Primátorské lóže. Svolení k tomu udělil primátor hlavního města Prahy, Tomáš Hudeček. Celý výtěžek z prodeje těchto vstupenek šel plně na charitu.

Smetanova síň v Obecním domě, kde se módní přehlídka konala, byla zaplněna do posledního místa. Všech téměř 700 vstupenek bylo vyprodáno již několik týdnů před samotnou akcí. Na přehlídce byla k vidění kolekce Ready-to-Wear a Couture šatů. Celkem se jednalo o téměř 90 modelů krátkých i dlouhých večerních šatů, přehozů, tunik a dalších modelů vyráběných z organzy, šifonu, sametu, saténu, tylu a pajetek. Program galavečera doplnil houslový virtuos Pavel Šporcl a operní hvězda Andrea Kalivodová. Ti na závěr společně vystoupili se skladbou z opery Carmen.

Charitativní galavečer v pražském Paláci Žofín
(5. 2. 2013)

CENTRAL GROUP na svém charitativním galavečeru v pražském Paláci Žofín předal garanční šek v hodnotě 1.000.000 Kč pro rok 2013 ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě, doc. MUDr. Jaroslava Feyereisla, CSc. V rámci večera vystoupila také Lucie Bílá se svými největšími hity a proběhla taneční show standardních a latinských tanců v podání finalistů Mistrovství České republiky. Moderátorem celé akce byl charismatický Marek Vašut.

Charitativní galavečer v pražském Žofíně
(1. 3. 2012)

Společnost CENTRAL GROUP na svém únorovém charitativním galavečeru v pražském Žofíně předala Nadačnímu fondu pro zdraví dětí šek s garancí příjmu pro rok 2012 v hodnotě 1.000.000 Kč. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě - doc. MUDr. Jaroslava Feyreisla, CSc.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(15. 2. 2011)

Společnost Central Group uspořádala v úterý 15. února v pražském Obecním domě charitativní galavečer. V rámci galavečera proběhl koncert Mira Žbirky, Jiřího Korna se skupinou 4TET a velká módní přehlídka Natali Ruden. Kromě bohatého programu zde Central Group předal Nadačnímu fondu pro zdraví dětí šek s garancí příjmu pro rok 2011 v hodnotě 1.000.000 Kč. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě doc. MUDr. Jaroslava Feyreisla, CSc.

Předání šeku na charitativním večeru v Obecním domě
(9. 2. 2010)

Společnost CENTRAL GROUP a.s. pořádala 9. února 2010 tradiční charitativní galavečer v prostorách Obecního domu v Praze. Hlavním programem večera byl koncert Lucie Bílé a módní přehlídka Natali Ruden. Po slavnostním zahájení večera předal předseda představenstva společnosti CENTRAL GROUP Dušan Kunovský řediteli Ústavu pro péči o matku a dítě panu doc. MUDr. Jaroslavu Feyreislovi, CSc. šek s garancí příjmu pro rok 2010 v hodnotě 1.000.000 Kč. Během galavečera proběhla i veřejná sbírka, jejíž výtěžek byl také věnován ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí.

Společnost CENTRAL GROUP se zavázala na další rok finančně podporovat Ústav pro péči o matku a dítě
(1. 3. 2009)

Společnost CENTRAL GROUP předala na svém únorovém charitativním galavečeru v pražském Obecním domě garanční šek na 1.000.000 Kč ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě, doc. MUDr. Jaroslava Feyreisla, CSc.

Charitativní koncert houslové virtuosky Vanessy Mae
(25. 9. 2008)

Společnost CENTRAL GROUP pořádala a sponzorovala velký charitativní koncert houslové virtuosky Vanessy Mae. Tato mimořádná akce se uskutečnila ve čtvrtek 25.9.2008 od 20 hodin v pražské O2 areně. Součástí akce byla i velká laserová show.

Charitativní koncert měl velký úspěch. A to jak z hlediska vybraných finančních příspěvků, tak i z hlediska rozšíření povědomí o existenci a činnosti Nadačního fondu pro zdraví dětí a Ústavu pro péči o matku a dítě.

Nadačnímu fondu pro zdraví dětí, v jehož prospěch byla akce organizována, vydělal koncert částku ve výši 649.849 Kč, a to nejen z příspěvků z distribuce vstupenek, ale také díky dobrovolným příspěvkům během koncertu přímo v O2 areně.

Děkujeme všem partnerům za podporu této mimořádné charitativní akce. Společně se nám podařilo výrazně podpořit a zviditelnit dobrou věc.