Charitativní galavečer v Obecním domě
(29.2.2024)

Společnost Central Group každoročně přispívá desítkami milionů na různé charitativní a veřejně prospěšné účely. V minulém týdnu v rámci charitativního galavečera v Obecním domě, během kterého zahrála i legendární britská kapela SMOKIE, předala další šek na milion korun Nadačnímu fondu pro zdraví dětí.

Central Group je zakladatelem a dlouhodobým hlavním sponzorem Nadačního fondu pro zdraví dětí. Jeho posláním je podpora výzkumu, vzdělávání a také nákup potřebného speciálního lékařského vybavení. Za 17 let pomoci Central Group přispěl na tyto účely již více než 22 miliony korun. Ty pomohly financovat přes 200 různých lékařských programů Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(23.2.2023)

Společnost CENTRAL GROUP, největší rezidenční stavitel, uspořádal již tradičně charitativní galavečer ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. V průběhu večera předal Ústavu pro péči o matku a dítě šek na milion korun. Za 16 let spolupráce prostřednictvím fondu přispěl na podporu výzkumu, vzdělávání a nákup potřebného speciálního lékařského vybavení již více než 21 milionů korun a pomohl financovat přes 200 různých lékařských programů. Na letošním GALAVEČERU v Obecním domě vystoupil houslový virtuos Jaroslav Svěcený a nejslavnější český operní pěvec Adam Plachetka.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(24.3.2022)

Největší český rezidenční stavitel Central Group i v letošním roce přispívá nemalou částkou na dobrou věc. Již 15 let sponzoruje Nadační fond pro zdraví dětí za tuto dobu přispěl mnohamilionovými částkami a podpořili již 180 lékařských projektů. Na charitativním Galavečeru v Obecním domě v Praze tradičně předal šek na milion korun.

Předání šeku na 1.000.000 Kč v Ústavu pro péči o matku a dítě
(19.2.2021)

Největší český rezidenční stavitel Central Group přispěl částkou jeden milion korun Nadačnímu fondu pro zdraví dětí, který vznikl v roce 2007 ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě (ÚPMD) v pražském Podolí. Čeští lékaři se díky prostředkům z fondu pravidelně účastní odborných stáží a konferencí v zahraničí. Loňský rok byl ale kvůli koronavirové krizi a nemožnosti cestovat specifický, a peníze tak směřovaly hlavně na nákup důležitého přístrojového vybavení. Předání šeku probíhá každoročně v rámci charitativního galavečera v Obecním domě v Praze. Letos se ale kvůli koronavirové krizi odehrálo přímo v prostorách ÚPMD v Praze – Podolí.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(13.2.2020)

Největší český rezidenční stavitel Central Group i v letošním roce přispívá nemalou částkou na dobrou věc. Již 13 let sponzoruje Nadační fond pro zdraví dětí. Na včerejším galavečeru společnosti byl zároveň představen zcela nový Nadační fond pro lékařský výzkum. Obě nadace na galavečeru obdržely šek na jeden milion korun.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(24.1.2019)

Společnost CENTRAL GROUP, největší rezidenční stavitel a investor v ČR, uspořádal již tradičně charitativní akci ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Na letošním GALAVEČERU v Obecním domě vystoupila kapela Olympic a zpěvačka Lucie Bílá. K tanci a poslechu zahrál Boom!Band a Carisma Música Latina. Po celou dobu večera si návštěvníci mohli vychutnávat gurmánský raut a vína z celé Evropy.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(1.3.2018)

Společnost CENTRAL GROUP, největší rezidenční developer a investor v ČR, pořádala již tradičně charitativní akci ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Letos v Obecním domě vystoupil houslový virtuos Pavel Šporcl s Collegiem českých filharmoniků. Vrcholem večera bylo vystoupení Karla Gotta. K tanci a poslechu zahrál Boom!Band a Carisma Música Latina. Po celou dobu večera si hosté mohli vychutnávat gurmánský raut a vína z celého světa.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(2.3.2017)

Společnost CENTRAL GROUP, největší rezidenční developer a investor v ČR, pořádala již tradičně charitativní akci ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí, který letos slaví 10leté výročí. Na letošním GALAVEČERU v Obecním domě vystoupila operní pěvkyně Eva Urbanová a houslový virtuos Václav Hudeček. K tanci a poslechu zahráli Dvořák Symphony Orchestra a Carisma Musica Latina. Po celou dobu večera si mohli návštěvníci vychutnávat gurmánský raut a vína z celé Evropy.

Charitativní ples v Obecním domě
(16.2.2016)

Charitativní ples v Obecním domě byl jednou z hlavních akcí letošní plesové sezóny. V úterý 16. února ho uspořádal největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP. Celá výše vstupného šla na účet Nadačního fondu pro zdraví dětí, který společnost založila ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí.

V rámci večera vystoupil houslový virtuos Jaroslav Svěcený a operní pěvkyně Andrea Kalivodová. Ples zahájilo předtančení mistrů ČR a mistrů světa za doprovodu Dvořák Symphony Orchestra.

Unikátní charitativní galavečer v Obecním domě
(24.3.2015)

Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP již tradičně na jaře pořádal jednu z nejvýznamnějších společenských událostí roku – charitativní galavečer v Obecním domě. Letošní ročník byl unikátním spojením toho nejlepšího z české hudby a módy. Stejně jako v minulých letech, také letos akce podpořila Nadační fond pro zdraví dětí zřízený ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí.

Na letošním galavečeru proběhlo vystoupení houslového virtuosa Pavla Šporcla s kapelou Gipsy Way, jedinečná módní přehlídka couturiera Osmanyho Laffity s představením zcela nové kolekce Couture podzim-zima 2015/2016 a vrcholem večera bylo vystoupení Karla Gotta.

José Carreras a Vanessa-Mae: velký charitativní dvojkoncert
(11.11.2014)

Na charitativním koncertě CENTRAL GROUP sklidili José Carreras a Vanessa-Mae obrovský úspěch před zcela vyprodanou O2 arenou.

Hudební událost roku, unikátní charitativní dvojkoncert José Carrerase a Vanessy-Mae, který společnost CENTRAL GROUP uspořádala při příležitosti oslav 20 let od svého založení, sledovala zcela vyprodaná pražská O2 arena a na konci diváci aplaudovali ve stoje. Koncert se uskutečnil v úterý 11. listopadu letošního roku a CENTRAL GROUP již dříve garantoval, že výtěžek z akce ve výši 1.000.000 korun věnuje Nadačnímu fondu pro zdraví dětí. Ten společnosti zřídila již v roce 2007 ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí. Za dobu své existence fond podpořil již více než 90 konkrétních projektů.

Blanka Matragi unikátní fashion show pro charitu v Obecním domě
(13.2.2014)

Společnost CENTRAL GROUP uspořádala k 20. výročí svého vzniku velký charitativní galavečer. Vrcholem byla exkluzivní módní přehlídka světoznámé módní návrhářky Blanky Matragi s premiérou kolekce „Znovuzrození Fénixe“. Celá akce se konala ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí, kterému vynesla celkem 902.425 korun. Z toho významná částka, 71.400 korun, byla vybrána díky možnosti prodávat vstupenky také do Primátorské lóže. Svolení k tomu udělil primátor hlavního města Prahy, Tomáš Hudeček. Celý výtěžek z prodeje těchto vstupenek šel plně na charitu.

Smetanova síň v Obecním domě, kde se módní přehlídka konala, byla zaplněna do posledního místa. Všech téměř 700 vstupenek bylo vyprodáno již několik týdnů před samotnou akcí. Na přehlídce byla k vidění kolekce Ready-to-Wear a Couture šatů. Celkem se jednalo o téměř 90 modelů krátkých i dlouhých večerních šatů, přehozů, tunik a dalších modelů vyráběných z organzy, šifonu, sametu, saténu, tylu a pajetek. Program galavečera doplnil houslový virtuos Pavel Šporcl a operní hvězda Andrea Kalivodová. Ti na závěr společně vystoupili se skladbou z opery Carmen.

Charitativní galavečer v pražském Paláci Žofín
(5. 2. 2013)

CENTRAL GROUP na svém charitativním galavečeru v pražském Paláci Žofín předal garanční šek v hodnotě 1.000.000 Kč pro rok 2013 ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě, doc. MUDr. Jaroslava Feyereisla, CSc. V rámci večera vystoupila také Lucie Bílá se svými největšími hity a proběhla taneční show standardních a latinských tanců v podání finalistů Mistrovství České republiky. Moderátorem celé akce byl charismatický Marek Vašut.

Charitativní galavečer v pražském Žofíně
(1. 3. 2012)

Společnost CENTRAL GROUP na svém únorovém charitativním galavečeru v pražském Žofíně předala Nadačnímu fondu pro zdraví dětí šek s garancí příjmu pro rok 2012 v hodnotě 1.000.000 Kč. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě - doc. MUDr. Jaroslava Feyreisla, CSc.

Charitativní galavečer v Obecním domě
(15. 2. 2011)

Společnost Central Group uspořádala v úterý 15. února v pražském Obecním domě charitativní galavečer. V rámci galavečera proběhl koncert Mira Žbirky, Jiřího Korna se skupinou 4TET a velká módní přehlídka Natali Ruden. Kromě bohatého programu zde Central Group předal Nadačnímu fondu pro zdraví dětí šek s garancí příjmu pro rok 2011 v hodnotě 1.000.000 Kč. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě doc. MUDr. Jaroslava Feyreisla, CSc.

Předání šeku na charitativním večeru v Obecním domě
(9. 2. 2010)

Společnost CENTRAL GROUP a.s. pořádala 9. února 2010 tradiční charitativní galavečer v prostorách Obecního domu v Praze. Hlavním programem večera byl koncert Lucie Bílé a módní přehlídka Natali Ruden. Po slavnostním zahájení večera předal předseda představenstva společnosti CENTRAL GROUP Dušan Kunovský řediteli Ústavu pro péči o matku a dítě panu doc. MUDr. Jaroslavu Feyreislovi, CSc. šek s garancí příjmu pro rok 2010 v hodnotě 1.000.000 Kč. Během galavečera proběhla i veřejná sbírka, jejíž výtěžek byl také věnován ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí.

Společnost CENTRAL GROUP se zavázala na další rok finančně podporovat Ústav pro péči o matku a dítě
(1. 3. 2009)

Společnost CENTRAL GROUP předala na svém únorovém charitativním galavečeru v pražském Obecním domě garanční šek na 1.000.000 Kč ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Šek byl předán přímo do rukou ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě, doc. MUDr. Jaroslava Feyreisla, CSc.

Charitativní koncert houslové virtuosky Vanessy Mae
(25. 9. 2008)

Společnost CENTRAL GROUP pořádala a sponzorovala velký charitativní koncert houslové virtuosky Vanessy Mae. Tato mimořádná akce se uskutečnila ve čtvrtek 25.9.2008 od 20 hodin v pražské O2 areně. Součástí akce byla i velká laserová show.

Charitativní koncert měl velký úspěch. A to jak z hlediska vybraných finančních příspěvků, tak i z hlediska rozšíření povědomí o existenci a činnosti Nadačního fondu pro zdraví dětí a Ústavu pro péči o matku a dítě.

Nadačnímu fondu pro zdraví dětí, v jehož prospěch byla akce organizována, vydělal koncert částku ve výši 649.849 Kč, a to nejen z příspěvků z distribuce vstupenek, ale také díky dobrovolným příspěvkům během koncertu přímo v O2 areně.

Děkujeme všem partnerům za podporu této mimořádné charitativní akce. Společně se nám podařilo výrazně podpořit a zviditelnit dobrou věc.